Baba İle Olan Sorunlu İlişkinin Kız Çocuğu Üzerindeki Etkileri

“Bir kız dünyaya geldiğinde tanıştığı, birlikte vakit geçirdiği, örnek aldığı, hayatı öğrendiği ilk erkek babasıdır. Babası ile olan ilişkisi onun ruhu ile olan bağlantısını, Rabbi ile olan ilişkisini, evleneceği erkeği, geleceğini, verme dengesini, dış görünüşünü, bedenini sağ tarafını, bedeninin ön tarafını, bedeninin sağ ön üst tarafını ve sağlığını etkiler.

Ototriteye boyun eğmekte zorlanır. Rabbine teslim olamaz. Sürekli bir başkaldırı halinde olur. Yaptığı ibadetlerden haz alamaz. Ruhu sürekli bir arayış içinde olur. Ruhunda ki boşluğu cinsellik ile doldurmaya çalışır. İlk düşeceği günah zina olur. (Zinanın günümüzde sadece fizik bedenlerin birleşmesi olmadığını biliyoruz. Sanal, ses, enerji zinalarıda sıklıkla görülmekte.)

Babası ile sorunlu olan kız çocukları, (enerji alanlarından yaydıkları frekansa göre) babasına benzeyen bir erkek arar, bulur ve evlenir. (Genelde evlendiği erkek kendisinden yaşça büyük olur. Dikkatli bakıldığında ise babası ile ortak fiziki özelliklere sahip olurlar.) Babası ile yaşadığı sorunları kocası ile yaşamaya devam eder. Doğan ilk çocuğu da babasına benzer.

Çevresine (farkında olmadan) babasına benzeyen insanlar çeker.

Gelecek ile ilgili endişeleri olur.

Alma ve verme dengesinde sorun yaşarlar. Almayı pek sevmezler. Hayatları verme üzerine kuruludur.

Mide, safra kesesi, kalın ve ince bağısaklar, mesane, burun, göz, cilt ve sinir sistemi hastalıkları olasıdır. Kilosu (fazla yağları) genelde göbeğin üst tarafında toplanır. Güvensizlik, kontrol isteği, kibir ve acımasızlıkta sık yaşanan duygu durumlarıdır.

Özellikle bekar bir kadınsan evlenmeden önce muhakkak baba ile ilgili sorunların hakkında yardım almanı şiddetle tavsiye ederim, tabii eğer babana benzeyen bir koca istemiyorsan. Unutma senin yaydığın enerji ne ise hayatına onu çekiyorsun. Enerjin düzeldiğinde yaşamının da Allah’ın izni ile düzeldiğini görmeye başlayacaksın.

Eğer evli bir kadın isen, kocan ile yaşadığın sorunların kökeninde, baban ile ilgili sorunların olduğunun farkına vardığında hala geç kalmış sayılmazsın. Baban ile arandaki enerji alanı düzeldiğinde bu kocanla arandaki enerjiye de sirayet edecek, maddi ve manevi yaşamında sana çok iyi gelecektir.

Babanla yaşadığın sorunların hepsi dünde kaldı. Zaman akıp geçiyor. Hayatı dünün penceresinden izlemek yerine, dününle olan hesabını kapat ve kalben, ruhen, zihnen anda yaşa.”

Yazının aslına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız

Leave a Reply